Kilo Aldırıcılar

Mass Gainer Nedir?

Mass Gainer, protein, yağ, karbonhidratlar, mineraller, vitaminler, amino asitler ve çeşitli ilave takviyeleri içeren yüksek kalorili takviyedir. Bir Mass Gainer'daki protein miktarı Whey Protein den daha az olabilir,  ancak karbonhidrat ve yağ seviyesi kesinlikle daha yüksek bir taraftadır. Bu yüksek karbonhidrat miktarı, kalori alımını artırmak için gereklidir. Bugün çeşitli miktarlarda kalorili arzla piyasada bulunan çeşitli Kütle Kazanları türleri bulunmaktadır. Her porsiyonda daha az şeker ve daha karmaşık karbonhidratlar içeren bir mass gainer seçilmelidir.

Mass Gainer Kullanımı

Bir “kilo aldırıcı” tek bir porsiyonunda 350 ila 1200 kaloriye sahip olabilir. Protein miktarı aynı zamanda 15 ila 65 gram ve daha da fazla olabilir. Yani, mass gainer protein kaynağı olarak hareket edebilir. Dengeli bir beslenme sonrasında ortalama bir kişinin yapacağı kadar kilo alamayan kişiler için ideal olabilir. Bu nedenle, günlük besin alımıyla birlikte, sıska ya da ince insanlar önemli miktarda kas kitlesi oluşturmak istiyorlarsa Mass Gainers'i seçebilirler. Bir Mass Gainer, bir sağlık uzmanı tarafından istenildiği veya yönlendirildiği şekilde egzersiz öncesinde veya sonrasında su veya sütle harmanlanmış olarak alınabilir.

Mass Gainer’ler zengin miktarda karbonhidrat içerir. Bu karbonhidratlar yoğun bir egzersiz için çok faydalı olan gerekli enerjiyi size sunar.

Kilo Aldırıcılar vücut geliştirme için inanılmaz bir ilave olan yüksek kaliteli Whey Proteini içerir.

Kas yıkımının önüne geçici özelliği vardır. Vücudunuzun sağlıklı kalması için önemli bir besin kaynağı olan farklı mineraller ve vitaminlerin iyi bir karışımıdır. Zinde olmanızı sağlar.

Vücut kas kütlesini artırmak iyidir.Fakat gereksiz yağ kazanmak değildir. Lütfen iyi bir egzersiz programı uyguladığınızdan emin olun , aksi takdirde zaman ve para kaybınız olacaktır. Egzersiz olmadan, sadece kilo ve yağ kazanırsınız. Ve bu yanmamış yağ sizi zamanla şişmanlatabilir.

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)