Protein Tozu Bcaa, Glutamin, Arjinin, Tribulus Tablet ve Toz Formda Tüm Amino Asitler

Konum Bilgilerimiz
 0850 532 58 17

 

Türkiye'nin Online Sporcu Besinleri Mağazası - Eforsis
Neos Bilişim Hizmetleri
Merkez : Altay Mh. 2668.Cd. No:1 D/12 Etimesgut/ANKARA
Depo : Macun Mah. 198.Cad No:1 Yenimahalle/ANKARA
Vergi Dairesi : Etimesgut
Vergi No : 8350381678
İletişim Formu
Doğrulama Kodu


Sporcu Gıdaları konusunda Türkiye’nin en büyük tedarikçisidir.

EFORSİS

Sağlığınız, kondisyonunuz , güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri geniş bir yelpazede seçerek alma imkanı oluşturur. Eforsis güvencesi altında istediğiniz ürünleri güvenli alış veriş sitesi üzerinden alabilir  ve kısa bir zamanda adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

EFORSİS markasının ülke genelinde oluşturduğu büyük saygınlığının  2 temel dayanağı vardır

1-      Eforsis markası aracılığıyla aldığınız ürünler ; kalitesi ve sağlığa uygunluğu kamu kurumlarınca onaylanmış  yasal ürünlerdir. 

2-      Eforsis  yasal yükümlülüklerinin tamamını yerine getirmiş ; çalışma sistemi ile diğer işletmelerden ayrı  olarak müşterilerine canlı destek ve devamlı iletişim kurma imkanı sunan bir işletmedir.

Eforsis ; bilişim teknolojilerinin tüm imkanlarını en üst düzeyde kullanan ve müşterilerine teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları sağlar. Bunun yanı sıra Eforsis sanal bir işletme değildir. Eforsis’i aradığınızda sizi; canlı destek verecek gerçek bir arkadaşınız karşılar. Ekranın arkasında her zaman arayacağınız, konuşacağınız  gerçek kişiler vardır. İnternette yaşanan bilgi kirliliğinin müşterilere yaşattığı sıkıntılara şahit olan Eforsis’in hizmet kalitesi ;  internetteki bilgi  kirliliğinden çok uzakta oluşu ve size bir telefon kadar yakında oluşundadır.

Eforsis markasını bu günlere getiren bu hizmet kalitesi ve bu kalitenin karşısında kıymetli müşterilerinin Eforsis’e gösterdiği  ilgidir.  


Kurumsal Logolarımız