Hardline BCAA Fusion 500 Gr

Stok
Stokta Yok
S.K.T
12/2020
Menşei
TÜRKİYE
Marka
 
  • Fiyat : 149,00TL

  • Havale/ Eft : 141.55 TL


Toplam Servis Sayısı : 50
 
1 Servis 10 gr
 
Servis Maliyeti: 2.98 TL

 

S. Maliyeti


S. Maliyeti
2,98 TL

BCAA


BCAA
7000 mg

Protein


Protein
6,6 gr

Glutamin


Glutamin
2000 mg

Vitamin-B6


Vitamin-B6
2 mg


Hardline BCAA Fusion 500 Gr


Hardline BCAA FUSION, tüm sporculara hitap eden özel olarak formüle edilmiş bir üründür. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Aspartam içermez. 4:1:1 oranında L-Leucine, L-Valine ve L-Isoleucine içerir. 

Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar tarafından emilen amino asitlerin %90'ını BCAA'lar oluşturur. Serbest formda olan BCAA’lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA’yı sağlar.


Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. 

Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır. 

Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir. 


Hardline BCAA FUSION yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur.

Başlangıç

Orta Seviye

İleri Seviye

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü   İyi

Etiketler: Bcaa