BSN Glutamine DNA 309 gr

Stok
Stokta Yok
S.K.T
08/2018
Menşei
A.B.D.
Marka
 
  • Fiyat : 75,00TL

  • Havale/ Eft : 71.25 TL


Toplam Servis Sayısı : 61,8
 
1 Servis (5,15 g)
 
Servis Maliyeti: 1.23 TL

 

Glutamin


Glutamin
5,1 g

Kalori


Kalori
0 kCal


BSN Glutamine DNA 309 gr

Yoğun spor dönemlerinde kas yıkılmalarını engellemek için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Dünya standartlarının üzerinde hammadde kullanımına karşılık uygun fiyatları ile birçok sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır.


Kas kütlesi kazanımı ve toparlanma için uygundur.


BSN DNA Series Glutamine toz formda olan bir glutamin ürünüdür. En önemli amino asitlerden biri olarak gösterilen Glutamin amino asidi, kasların onarılmasına ve toparlanmalarına yardımcı olmaktadır.


DNA serisi ile geliştirdiği BSN DNA Series Glutamine ürününün en büyük özelliği ise tamamen Mikronize edilmiş olmasıdır. Mikronize formu sayesinde BSN DNA Series Glutamine'in vücut tarafından emilim oranı çok daha yüksektir.


Mikronize formülü topaklanma yapmadan kolay çözünebilirlik sağlar.

Yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.


En iyi sonuçlar ve yeterli protein desteği için protein tozları ile birlikte kombine edilebilir.


İngiltere'de AB standartlarına uygun olarak üretilmektedir.


Toparlanmaya yardımcı olur.

Glutamin ve Hacim

Nisan 2002 "American Journal of Surgery" de yayınlanan bir makaleye göre, glutamin takviyesi, kanserli kişilerde kas ve yağsız vücut dokusunun kazanılmasının teşvik edilmesiyle bağlantılı olmuştur. Ek olarak, küçük ve ön çalışmalar glutamin'in kilolu insanlarda vücut yağı kaybı.

Örneğin, "Beslenme" nin Ocak 2015 sayısında yayınlanan bir makalede 6 hafta boyunca glutamin desteğinin karında bulunan inç kaybı ve yağsız vücut dokusunda artış olduğu gösterildi. Bununla birlikte, kilo hacim yönetiminde glutamin'in rolünü açıkça anlamak için daha fazla araştırma gereklidir.

Başlangıç

Orta Seviye

1 Porsiyon (5,15 gr) ürünü 300 ml su ya da meyve suyu ile karıştırıp tercihen antrenmandan sonra ve yatmadan önce alınız.

İleri Seviye

1 Porsiyon (5,15 gr) ürünü 300 ml su ya da meyve suyu ile karıştırıp tercihen antrenmandan sonra ve yatmadan önce alınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü   İyi

Etiketler: Amino Asit