Kurumsal

Sağlığınız, kondisyonunuz , güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri geniş bir yelpazede seçerek alma imkanı oluşturur. Eforsis güvencesi altında istediğiniz ürünleri güvenli alış veriş sitesi üzerinden alabilir  ve kısa bir zamanda adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Eforsis markasının ülke genelinde oluşturduğu büyük saygınlığının  2 temel dayanağı vardır.

1-      Eforsis markası aracılığıyla aldığınız ürünler ; kalitesi ve sağlığa uygunluğu kamu kurumlarınca onaylanmış  yasal ürünlerdir.

2-      Eforsis  yasal yükümlülüklerinin tamamını yerine getirmiş ; çalışma sistemi ile diğer işletmelerden ayrı  olarak müşterilerine canlı destek ve devamlı iletişim kurma imkanı sunan bir işletmedir.

Eforsis ; bilişim teknolojilerinin tüm imkanlarını en üst düzeyde kullanan ve müşterilerine teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları sağlar. Bunun yanı sıra Eforsis sanal bir işletme değildir. Eforsis’i aradığınızda sizi; canlı destek verecek gerçek bir arkadaşınız karşılar. Ekranın arkasında her zaman arayacağınız, konuşacağınız  gerçek kişiler vardır. İnternette yaşanan bilgi kirliliğinin müşterilere yaşattığı sıkıntılara şahit olan Eforsis’in hizmet kalitesi ;  internetteki bilgi  kirliliğinden çok uzakta oluşu ve size bir telefon kadar yakında oluşundadır.

Eforsis markasını bu günlere getiren bu hizmet kalitesi ve bu kalitenin karşısında kıymetli müşterilerinin Eforsis’e gösterdiği  ilgidir.


Eforsis.com| Türkiye'nin Sporcu Gıdaları Mağazası

Neos Bilişim Hizmetleri

Merkez : Altay Mh. 2668.Cd. No:1 D/12 Etimesgut/ANKARA

Depo : Macun Mah. 198.Cad No:1 Yenimahalle/ANKARA

Vergi Dairesi : Etimesgut

Vergi No : 8350381678

Banka Hesap Numaraları

QNB Finans Bank : TR66 0011 1000 0000 0075 8794 13